Dünya'dan Müdür yankıları

19.2.09


dünyaca ünlü grup osjb'nin isim değiştirmesinin yankıları tüm dünyada sürmekte sevgili okurlar. bence de doğru olan bir kararla "Libadiye Cumhuriyeti" gibi büyük bir albümden sonra misyonunu tamamlamış oldu. zaten albüm de bu konseptte bir albümdü. dün birçok ünlü basına verdiği demeçlerle heyecanını gözler önüne serdi. bugün ise haber dalga dalga yayıldı tüm dünyada. "Müdür" ismi herkes tarafından büyük bir heyecan ve umutla karşılandı;


"Bismillahirrahmanirrahim! bilirsin adamım, son saniyedeki bir sky-hook gibi! herkes şaşkınlık içerisinde."
Kareem Abdul-Jabbar

"Japonya birbirine girdi, herkes birbirine karate ile dalmaya başladı. en kısa zamanda Mister Ug'u Rock Fujiyama'da görmek isterim. Okhy'e de selam"
Marty Friedman

"Yusuf ile takıldığım dönemlerde çok hoşlanmıştım Mister Ug'den. sadece bir kere gözgöze gelmiş olmamıza rağmen. gelsin müdürüm olsun, kırbacı benden!"
Esra Balamir

"Aurelio gittiğinden beri türk futbolu adına en güzel haber. bu adamlar saykedelik müziğin önliberosu tek kelime ile!"
Ömer Üründül

"yer yerinden oynayacak! deprem üstüne deprem yaratacak bir haber bu. sarsıntı anında kapı eşiğinde durma muhabbeti hurafe, inanmayın!"
Ahmet Mete Işıkara

"kendilerini ilk olarak Okhy'nin beni Libadiye'deki eve attığı gün dinlemiştim. söylenecek söz yok, o gece Okhy'den daha iyidi performansları. Müdür hayırlı olur inşallah, kazasız belasız..."
Claire Danes

"nezaman bu çocuklar güveniyor kendine, ozaman oluyor güzel müzik, güzel müdür, nezaman olursa müdür yahut osjb oluyor güzel adamlar,çocuklar, iyi müzik!"
Cevad Prekazi

"eğer bu haberden dolayı doğacak psikolojik olumsuzluklar ile oynayıp da bu haftaki maçı kaybedersek eğer, şimdiden tekrarını istiyoruz. gerekirse CAS'a kadar gideriz!"
Adnan Polat

"Müdür'ün ortalığı kasup kavuracağı, insanlar üzerinde derin izler açacağını söylemek için sihirbaz olmaya gerek yoktur sanırım!"
Sermet Erkin

"aağğmanın! keşke 50 sarışın yerine 50 Müdür olsa! anamın A'sı, ebemin E'si. parmaktan sonra!"
Mehmet Ali Erbil

"Cresci admirando o musica do Müdür, que além de ter osjb um craque de bola também é um exemplo de caráter e psychedelismo. osjb dele, sou fã do Müdür!"
Alex de Souza

"kendi sektörümde ben ne isem, Müdür de müzik sektöründe o olacaktır. bundan şüphem yok. onlarla bir filmde oynamak isterdim!"
Ron Jerremy

"ooooooooooooooooğğğğğğğğfffffffffff!"
Ces

"deplasmandaki Malmö maçından beri aldığım en güzel haber. osjb dinlerken yan bağlarımı koparıp 3 hafta oynamamışlığım vardır, evet."
Recep Çetin

"kayıtlarını ben yapmak isterdim ama bunu başarabilecek birikim ve ekipmanım maalesef hiçbirzaman olmadı. inırneyşınıl pop stağ omaya benzemez bu işler, Müdür bu; adamı geriden şişler!"
Steven Wilson

"nasıl ki hem müslüman hem de laik olunmaz ise, hem Müdür hem de osjb olunmaz. sanırım saçmaladım yine. Baykal'a sorun! daha da dinlemem!"
RTE

"önce Kongar bey bildirsin görüşlerini. o ne derse tam tersini düşünüyorum. ayrıca onun ta a.k!"
Mehmet Barlas

"osjb'nin Müdür olmasını ada istedi dostum, ada istedi!"
John Lock

"Müdür'ün osjb ruhunu kaybetmesindense, insanların güvenini kaybetmeyi tercih ederim!"
Chris Bosh

"yamuk olan gözüm önüme aksın ki; yeryüzündeki en trip grup!"
Thom Yorke

"insanoğlunun yaratılışından bu yana yediği en büyük gol sanırım budur!
Allum Buker

"herkesun bir Müdür'i var, durur içerusinde, durur içerusinde, duru içeru!"
Volkan Konak

"soundlarındaki kesif Lark kokusu göğüsümüzü kabartıyor gerçekten. Fight Club'da Brad Pitt içerkene bile bu kadar büyük bir onur duymamıştık. eğer isterlerse gönüllü olarak sponsorları olmak istiyoruz canı gönülden. ayrıca Torbalı'daki tesislerimize de herzaman bekleriz. Müdür'ü müdürlerimizle tanıştırmak bizi mutlu edecektir. nasıl espiriydi ama? amerikanvari değil mi?"
Philip Morris Sabancı

"Mister Ug ile Bay Talento'yu yatağa atmak üzerine iddaaya girdim arkadaşlarımla. kaybedersem herkese bi paket Malboro alıcam. parasında değilim, maytap geçecekler günlerce. umarım Müdür beni kırmaz. hem onlara karşı boş değilim de hani!"
Lindsay Lohan

"hani bir oyuncunuz son dakikada gol atar da sevinçten tekme tokat dalarsınız ya. yada daha 5. dakikada kırmızı kart görüp sizi yüzüstü bırakır ve bacısına küfredersiniz. osj bu hssiyatı yıllarca fazlası ile verdi bize, sıra tabiiki Müdür'de. şu Fenerbahçe'yi bana verseler şampiyon yaparım ligde, o derece büyük konuşurum!"
Yılmaz Vural

"adamlar öyle rahat albüm yapıyo ki, bi take it easy demedikleri kalıyo. New York mu la bura?"
Burhan Altıntop

1 yorum:

alengir dedi ki...

"bu haberi duyduktan sonra çok sevindik,firmamıkendilerine sponsor olmak ister" Müdürüm Dürüm-Lahmacun Evi(aile salonumuz vardır)

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP